• https://www.facebook.com/AslanYapiTadilat
  • https://twitter.com/aslanyapi_ist
     

Hakkımızda Misyonumuz: Ürünlerimiz, satış sonrası hizmetimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin tercihi olarak, her şeyden önce müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 Vizyonumuz: Verdiğimiz hizmetlerle sektörde iyi bir yere gelmek, çalışmaya devam ederek piyasada örnek firma olmaktır.

 Aslan Yapı olarak, müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışımızla birlikte, projelendirmeden başlayarak anahtar teslime kadar olan bütün iş aşamalarını, uzman kadrosu yönetiminde, aklınıza gelebilecek her türlü tadilatı yapmaktayız.Teknolojik gelişmeleri ve farklı tasarımları takip ettiğimiz için en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde uygulamak önceliğimizdir.
 Öncelikle tadilatı yapılacak yeriniz ile ilgili ekiplerimiz yerinizde keşif yapmaktadır. Tadilat konusu ile ilgili bilgiler alınmakta ve müşterinin istekleri doğrultusunda projelendirme ve çözüm aşamasına geçilir.Yapılan keşif ve görüşmeler ışığında yerinize en uygun ölçüler değerlendirilmek üzere ürün kataloglarını sunuyoruz veya showroom'umuzda ürünlerimizi tanıtıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda fiyatlandırma yapılıyor. 
 Komple tadilat işleri, Anahtar teslim tadilat işleri, pencere değişimi(EGEPEN deceuninck bayisiz), çelik kapı(ABSDOOR bayisiyiz), Mutfak tasarımı ve mutfak dolabı, Kartonpiyer, Asma tavan, Banyo tasarımı Fayans seramik döşeme işleri, Elektrik tesisatı, Doğalgaz tesisatı, aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa firmamızda bulmak mümkündür.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.796018.8713
Euro20.252120.3332
Hava Durumu
Saat